Kontakt

Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych usług?

WebEx Meet Umówili się Państwo z nami na wideokonferencję? Proszę kliknąć tutaj w wyznaczonym terminie i połączyć się używając danych przesłanych przez Metroplan.

Metroplan Holding GmbH
Zarząd:
Friedrich-Wilhelm Düsing, Holger Lorenzen, Ulrich Dantzer,
Dr. Thomas Mielke, Matthias Göke

Metroplan Engineering GmbH
Dyrektor Zarządzający: Dipl.-Ing. Friedrich-Wilhelm Düsing,
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 44
E-mail: Friedrich-Wilhelm.Duesing@metroplan.de

Metroplan Industrial Facility Design GmbH
Dyrektor Zarządzający: Dipl.-Ing. Friedrich-Wilhelm Düsing,
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 44
E-mail: Friedrich-Wilhelm.Duesing@metroplan.de
Dyrektor Zarządzający: Dipl.-Wirtsch.-Ing. Matthias Göke
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 68
E-mail: Matthias.Goeke@metroplan.de

Metroplan Production Management GmbH
Dyrektor Zarządzający: Dipl.-Wirtsch.-Ing. Matthias Göke
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 68
E-mail: Matthias.Goeke@metroplan.de

Metroplan Logistics Management GmbH
Dyrektor Zarządzający: Dipl.-Wirtsch.-Ing. Holger Lorenzen
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 33
E-mail: Holger.Lorenzen@metroplan.de

Metroplan Process Management GmbH
Dyrektor Zarządzający: Dr.-Ing. Thomas Mielke
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 50
E-mail: Thomas.Mielke@metroplan.de

Metroplan Eastern Europe GmbH
Dyrektor Zarządzający: Dipl.-Wirtsch.-Ing. Ulrich Dantzer
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 10
E-mail: Ulrich.Dantzer@metroplan.de
Dyrektor Zarządzający: Dipl.-Wirtsch.-Ing. Dipl.- Arch. FH/TU Peter Scharwath
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 27
E-mail: Peter.Scharwath@metroplan.de

Metroplan Polska Sp. z o.o.
Dyrektor Zarządzający: Mgr inż. Michał Brzozowski
Telefon: +48 (0) 71 786 41 12
E-mail: michal.brzozowski@metroplan.com.pl