Przejdź do treści

Kontakt

Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych usług?

WebEx Meet Umówili się Państwo z nami na wideokonferencję? Proszę kliknąć tutaj i połączyć się przy pomocy danych konferencji przekazanych przez METROPLAN.

 

Metroplan Holding GmbH
Uprawniony Dyrektor Zarządzający:
Friedrich-Wilhelm Düsing, Dr. Oliver Lieske, Holger Lorenzen, Dr. Thomas Mielke, Ulrich Dantzer

Metroplan Engineering GmbH
Dyrektorzy Zarządzający: Dipl.-Ing. Friedrich-Wilhelm Düsing,

Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 44
E-mail: Friedrich-Wilhelm.Duesing@metroplan.de

Metroplan Industrial Facility Design GmbH
Dyrektorzy Zarządzający: Dipl.-Ing. Friedrich-Wilhelm Düsing,
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 44
E-mail: Friedrich-Wilhelm.Duesing@metroplan.de

Metroplan Production Management GmbH
Dyrektorzy Zarządzający: Dr.-Ing. Oliver Lieske
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 49
E-mail: Oliver.Lieske@metroplan.de
Dyrektorzy Zarządzający: Dipl.-Wirtsch.-Ing. (FH) Matthias Göke
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 68
E-mail: Matthias.Goeke@metroplan.de

Metroplan Logistics Management GmbH
Dyrektorzy Zarządzający: Dipl.-Wirtsch.-Ing. Holger Lorenzen
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 33
E-mail: Holger.Lorenzen@metroplan.de

Metroplan Process Management GmbH
Dyrektorzy Zarządzający: Dr.-Ing. Thomas Mielke
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 50
E-mail: Thomas.Mielke@metroplan.de

Metroplan Eastern Europe GmbH
Dyrektorzy Zarządzający:
Dipl.-Wirtschaft.-Ing. Ulrich Dantzer
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 10
E-mail: Ulrich.Dantzer@metroplan.de
Dipl.-Wirtschaft.-Ing. Dipl.- Arch. FH/TU Peter Scharwath
Telefon: +49 (0) 40 2000 07 - 27
E-mail: Peter.Scharwath@metroplan.de

Metroplan Polska Sp.z o.o.
Dyrektorzy Zarządzający:
Michal Brzozowski
Telefon: +48 (0) 71 78 64 112
E-mail: michal.brzozowski@metroplan.com.pl