Zarządzanie

Zasada przedsiębiorczości

 

 

Dla naszego przedsiębiorstwa bardzo ważna jest wiarygodność i solidność. Nasi klienci ufają nam od lat, gdyż wiedzą, że cały zespół począwszy od kierownictwa po projektantów z pasją pracuje nad projektem szukając najlepszych rozwiązań. Wszystkie nasze siły są stale skoncentrowane na jednym celu: Państwa sukcesie. Na tym nam właśnie zależy. Nasz zespół posiada wysokie kompetencje w zakresie wszystkich etapów projektowania oraz wdrażania projektów, niezależnie od tego, czy chodzi o lepszą jakość ,lepszą wydajność czy procedury zmniejszające koszty.

Dipl.-Ing. Friedrich-Wilhelm Düsing

Dyrektor Metroplan Engineering GmbH
Friedrich-Wilhelm.Duesing@metroplan.de
+49 (0) 40 2000 07 - 44

Dipl.-Wirtsch.-Ing. (FH) Matthias Göke

Dyrektor Metroplan Production Management GmbH
Matthias.Goeke@metroplan.de
+49 (0) 40 2000 07 - 68

Dipl.-Wirtsch.-Ing. Holger Lorenzen

Dyrektor Metroplan Logistics Management GmbH
Holger.Lorenzen@metroplan.de
+49 (0) 40 2000 07 - 33

Dr.-Ing. Oliver Lieske

Dyrektor Production Management GmbH
Oliver.Lieske@metroplan.de
+49 (0) 40 2000 07 - 49

Dr.-Ing. Thomas Mielke

Dyrektor Metroplan Process Management GmbH
Thomas.Mielke@metroplan.de
+49 (0) 40 2000 07 - 50

Dipl.-Wirtschaft.-Ing. Ulrich Dantzer

Dyrektor Metroplan Eastern Europe GmbH
Ulrich.Dantzer@metroplan.de
+49 (0) 40 2000 07 - 10

Dipl.- Arch. FH/TU Peter Scharwath

Dyrektor Metroplan Eastern Europe GmbH
Peter.Scharwath@metroplan.de
+49 (0) 40 2000 07 - 27

Dipl.-Wirtsch.-Ing. Michał Brzozowski

Dyrektor Zarządzający Metroplan Polska Sp. z o.o.
Michal.Brzozowski@metroplan.com.pl
+48 600 828 944