Zarządzanie

Zasada przedsiębiorczości

 

Dla naszego przedsiębiorstwa bardzo ważna jest wiarygodność i solidność. Nasi klienci ufają nam od lat, gdyż wiedzą, że cały zespół począwszy od kierownictwa po projektantów z pasją pracuje nad projektem szukając najlepszych rozwiązań. Wszystkie nasze siły są stale skoncentrowane na jednym celu: Państwa sukcesie. Na tym nam właśnie zależy. Nasz zespół posiada wysokie kompetencje w zakresie wszystkich etapów projektowania oraz wdrażania projektów, niezależnie od tego, czy chodzi o lepszą jakość ,lepszą wydajność czy procedury zmniejszające koszty.

Friedrich-Wilhelm Düsing

Dyrektor Metroplan Engineering GmbH
Friedrich-Wilhelm.Duesing@metroplan.de
+49 40 2000 07 - 44

Matthias Göke

Dyrektor Metroplan Production Management GmbH
Matthias.Goeke@metroplan.de
+49 40 200 00 768

Holger Lorenzen

Dyrektor Metroplan Logistics Management GmbH
Holger.Lorenzen@metroplan.de
+49 40 2000 07 - 33

Dr. Thomas Mielke

Dyrektor Metroplan Process Management GmbH
Thomas.Mielke@metroplan.de
+49 40 2000 07 - 50

Ulrich Dantzer

Dyrektor Metroplan Eastern Europe GmbH
Ulrich.Dantzer@metroplan.de
+49 40 2000 07 - 10

Jens Kampkötter

Dyrektor Metroplan Eastern Europe GmbH
jens.kampkoetter@metroplan.de
+49 40 2000 07 - 73

Michał Brzozowski

Dyrektor Zarządzający Metroplan Polska Sp. z o.o.
Michal.Brzozowski@metroplan.com.pl
+48 600 828 944